Meteoryt.org

Kosmiczny Wędrowiec – autorskie Ekspozytory z Meteorytami
💥 Kolekcja “KOSMICZNY WĘDROWIEC” – WEJŚCIE


Od kilkunastu lat pasjonuję się meteorytami, ich poszukiwaniem i poznawaniem. Do tej pory robiłem to niejako tylko “dla siebie”. Jednak przez te wszystkie lata zdarzało mi się (i zdarza nadal) wielokrotnie doświadczać zachwytu, z jakim ludzie (często niezwiązani z meteorytyką) – podchodzą do owych nieziemskich skał. Widziałem, jak reagują na możliwość dotknięcia meteorytu, nie mówiąc już o dostaniu takiego Prezentu.

Zaczęła więc we mnie dojrzewać myśl o stworzeniu czegoś wyjątkowego, niewielkiej Kolekcji – bardzo starannie przemyślanej i przygotowanej.

Tak powstała autorska Kolekcja “Kosmiczny Wędrowiec” czyli ręcznie składane Ekspozytory, Podstawki, Cosmo Boxy i Cosmo Mini z wybranymi Meteorytami. To Kolekcja której na każdym etapie towarzyszyła dbałość o najdrobniejszy nawet szczegół.

Hologramy, pleksi barwiona w masie, pieczęcie lakowe, srebrzona folia i inne wysokiej jakości komponenty a także druk najwyższej jakości oraz obróbka CNC i laserowa – taka idea przyświecała projektowi od początku. Wiele pomysłów i wizualizacji, które szybko stawały się kolejnymi prototypami, niezliczone projekty graficzne – teraz przyszedł czas aby podzielić się z Wami efektami mojej pracy.

Każdy zestaw to wybrany Meteoryt – w ekskluzywnym Ekspozytorze, Podstawce, Cosmo Boxie lub Cosmo Mini wraz z certyfikatem autentyczności i kartą informacyjną w kosmicznym etui.

Całość starannie i bezpiecznie zapakowana. Dodatkowo w gratisie jako ekstra dodatek otrzymasz również kosmiczną zakładkę do książki.


Gwarantuję autentyczność okazów – jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Meteorytowego (www.ptmet.org.pl) oraz International Meteorite Collectors Association (www.imca.cc).

Jestem poszukiwaczem i kolekcjonerem – nie kieruje mną chęć zarabiania na meteorytach a jedynie pozyskanie dodatkowych środków na rozwój Kolekcji.

Niebanalny, Kosmiczny Prezent.


💥 Kolekcja “KOSMICZNY WĘDROWIEC” – WEJŚCIE


Meteoryt.org © 2024